Aktualności

info25_03_2020

info25_03_2020

by anonfirstname1 anonlastname1 -
Number of replies: 0
Picture of nauczyciele

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Od 25 marca do 10 kwietnia pracę szkół regulują nowe przepisy, które określają zasady prowadzenia nauczania na odległość oraz dają możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. 

W czasie ograniczenia pracy szkoły, związanego z  uchronieniem się przed koronawirusem pracujemy na odległość z wykorzystaniem dostępnych technik informatycznych (dziennik elektroniczny Vulcan, e-mail, MS Teams, strona internetowa szkoły www.spwarcino.pl, strona na Facebook-warcinosp. 

Staramy się również wspierać  w każdej sytuacji, pomagamy rozwiązywać problemy, pomagać w wykonaniu zadań. Kontakt:

romanseta@spwarcino.pl

sekretariat@spwarcino.pl

pedagog@spwarcino.pl

psycholog@spwarcino.pl

Tel. prywatny do Dyrektora: 606955569

Tel do szkoły 598576519 (ze względu na pracę zdalną pracowników lepiej korzystać z powyższych adresów) 

Przez ostatni tydzień organizowaliśmy „szkołę w sieci” poszukiwaliśmy stosownych metod i sposobów pracy, nawiązywaliśmy z Wami współpracę, słuchaliśmy  podpowiedzi, opinii uczniów i Rodziców. Idzie nam coraz lepiej. 

Dzięki wzajemnym zrozumieniu, wsparciu, szacunku i  wspólnym wysiłkom całej społeczności Szkoły Podstawowej w Warcinie damy radę przetrwać wszyscy. Małymi kroczkami poradzimy sobie. Pamiętajcie jesteśmy dla WAS drodzy uczniowie, nie bójcie się, nie wstydźcie się prosić o pomoc-nikt z nas Wam jej nie odmówi. 

Uczniu Szkoły Podstawowej w Warcinie wiem, że wiosna na dworze, a my musimy być w domu bez kolegów, przyjaciół i znajomych. Wiemy też, że nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego proszę i apeluję: słuchajcie rodziców, starajcie się ich wesprzeć, nie buntujcie się, starajcie się wykonywać to co do Was należy, przestrzegajcie wszystkich zaleceń mających uchronić Wasze zdrowie. 

Dzielcie się z nauczycielami, dyrekcją swoimi problemami, pomysłami na przetrwanie tego trudnego czasu.

Pozdrawiam,

Roman Seta